Webmaster: Balunqa-TH Design by: Romča

Říjen 2008

RUŠÍM BLOG!!

2. října 2008 v 14:05 mY DiArY ♥
ahoj lidi!!! táágže...ROZHODLA JSEM SE ZRUŠIT TENTO BLOG!! SBééčka,dejte mi váš kontakt,buď ICQ,nebo Skype,nebo email,přezdívku na chatu,nebo vám můžu napsat na blog,a vy mě do mailu...táágže ... x))
Zdravím všechny moje SBčka.Všechny.Jsem ráda,že jsem vás všechny poznala a že jste se mnou museli TOLIK vytrpět.Prosím,dejte mi nějaký váš kontakt ..!! Popřípadě,že nemáte,budu vám psát na blog,ale nevím,kde vy mi x) Protože tady tento bude DEFINITIVNĚ ZRUŠEN!! Ale pozor!! To,že ruším tento blog,neznamená,že končím s blogařením.Možná ještě DNES si udělám nový blog,aaa až bude celý hotový,zase vám písnu..Takže možná nebude potřeba žádný kontakt..Takže uděláme to takto : Já si teďka půjdu dělat blog,a když mě to jakože přestane bawiit xDD taaak wám písnu na blogísky s žádáním o kontakt na vás...ALE POZOOOOR!! Já k mým všem SB chodit nestíhám.A právě TO SB,které mi tady napíše,třeba jenom krátkou rozlučku,TAK JEN TO SB SI HODLÁM NECHAT I NA MÉM DALŠÍM BLOGU!! Ostatní MAŽU bez připomínek!!!
Tímto "dopísQem" chci pozdravit moje nej SBčka,se kterýma jsem prožila nejvíc a které mám nejvíc ráda...Je to SuSenQa,nejlepší SBČKO,které mi vždycky pomáhalo,udrželo mě nad vodou,hlásila se do soutěží,sháněla hlasy..Nemám jedinou výhradu..
Pak je to CATHYNQAAAAA! Taky moje nejlepší SBčkoo...to samé jako SuSenQa..Potom Arakum,atd... x)) Táákže MWSSSSSSSMR!!
proč jsem ten dopis vůbec psala? kdybysme se náhodou už nesetkali... x))) aa zapomněla jsem na Lukiho,to bylo MOJE NEJ SBČKO HNED PO SUSENCE A CATHY!! x)) ILYYY!!!!
DopíseQ pro ashley,ostatní to nemusí zajímat XD :
zlato,tys mi chtěla udělat design,žeano..neboj se,nejsi O NIC OŠIZENÁ!! klikačky Ti samozřejmě udělám,ještě dneska!! AA..SPŘÁTELÍM S TEBOU,ale to až bude designíQ.aaa už na tom novém blogu...seš fáááCT hodnáá taky ILYYY!! x)) i když tě neznám,to se ale neřeší xDD
noo takže jdu si teda dělat nový bloog,ostatní jste snad pochopili..MWSMRRR