Webmaster: Balunqa-TH Design by: Romča

6.díl

6. srpna 2008 v 12:12 |  ff - Prošel jsem hovnem
autor: Cherry
betaread: Janule
Racek se mezitím přiblížil k Billovi, ten zatím uklidil sračku a navoněl pokoj i sebe. "Milane…" zašeptá do ticha pokoje chtivě Bill. Milan na nic nečeká a skočí na Billa. Vášnivě ho líbá na krku, posouvá se stále níž a níž… …pak ho Billovi začne kouřit. Billovi se zrychlil tep, začne vzdychat a povídá: "To je… To je…" a ani nedopoví a Milan už začne polykat bílou tekutinu z Billova penisu. V nejlepším však musejí přestat, protože klapnou dveře od koupelny a přichází Tom s Pavlem.
"Nedáte si něco k jídlu?" zeptá se Pavel. "Docela mi už vyhládlo!" dodá.
"Zato já mám žaludek docela sytej," olízne si Milan rty a mrkne na Billa.
"To je jedno, ale nachystám stejně nějaké občerstvení!" nabídne se Pavel a odkráčí do kuchyně. Kluci si mezitím povídají. Pavlovi je nějaké vedro a tak se celý vysvlékne do naha. Jeho penis je ještě tak rozechvělý ze zážitku s koupelny, že ani necítí, že si uřízne jedno varle. Pak ho nevědomky nakrájí a hodí spolu s ostatními přísadami na pánev, kde ho i osmaží. Pak se zase obleče a jde jídlo donést kamarádům. Na kalhotách se mu zatím udělá červená skvrna od krve, která mu tekla z useknutého varlete. Milan si toho hned všimne a povídá: "Hele, Pavle, tys dostal menstruaci?" Pavel se podívá na svoje kalhoty a když uvidí skvrnu, svlékne si je a všimne si, že mu chybí jedna koule. Začne běhat po bytě a řvát: "Já jsem ztratil jedno varle! Já jsem ztratil jedno varle!" Kluci se zatím pustili do jídla a pochutnávají si na masíčku. Petr k nim pak přiběhne a Bill mu pochválí jídlo a maso. A Pavel začne znova běhat po bytě a řvát: "Kluci mi snědli jedno varle! Do prdele! Kluci mi snědli jedno varle!!!"

***
Takhle se kluci scházeli docela často, až na to, že už si Pavel dával pozor, co krájí do jídla. Má už jenom jedno varle, se kterým je spokojen - vykonává totiž dokonale svoji funkci a vyprodukuje dvakrát více spermií než předtím. Ale jednoho krásného dne kluci zjistili, že se navzájem podvádějí. Pavel s Milanem se naštvali, začali klukům nadávat a sami dva se dali spolu dohromady.
***
Po několika dnech se Bill s Tomem rozhodli jít na nějakou erotickou komedii, aby přišli na jiné myšlenky. Sedli si do poslední řady, ve které nikdo nebyl. I před nimi byla řada prázdná, takže měli dost soukromí. Erotické scény je začaly vzrušovat, takže se začali líbat a hladit po celém těle. Tom Billa položil drze na sedačky a lehl si na něj. Bill mu vjel rukou do dreadů. "Copak tam hledáš?" ptá se vzrušeně Tom.
"Rohy," odpoví Bill.
"Copak jsem ďábel?"
"Ne, ale jsi těžkej jako kráva!"
Dokážete si představit, co dělali po zbytek filmu. Pak celí vzrušení odešli domů do svého bytu a začali si balit věci, aby mohli odjet zpátky do Německa - těch trapasů v České republice na ně bylo totiž až moc. Tentokrát nechtěli ale riskovat cestu autobusem a tak si rovnou před barák objednali limuzínu s řidičem. Rychle naložili zavazadla do kufru a zalezli si dovnitř. Cesta byla docela dlouhá a pro ně hodně vzrušující. Znovu se začali mazlit, dělali to spolu, až se jim z uší kouřilo. Bill ležel na Tomovi a ten mu začal osahávat hlavu. "Copak? Taky jsem těžkej jako kráva?" zeptá se laškovně Bill a olízne si smyslně rty.
"Ne, ale šukáš jako ďábel!" vykřikne a vystříkne Tom.
A tak se kluci dostali do Německa a tam se dali spolu dohromady - k smůle všech fanynek. A rozdávají si to ve dne v noci až do teďka.
A varle už dozvonilo, konec pohádky to oznámilo!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačka Kačka | Web | 6. srpna 2008 v 12:13 | Reagovat

prosím nedábvehj to sem tak rychle.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama