Webmaster: Balunqa-TH Design by: Romča

3.díl

6. srpna 2008 v 12:10 |  ff - Prošel jsem hovnem
autor: Cherry
betaread: Janule
"No tak! Bene! Nech toho kluka být!" krotí svého psa páníček. Pes je se svou prací hotov - drží v tlamě kus Tomových kalhot a je očividně spokojený. Tom si zatím hladí svojí zadnici. Bill se může potrhat smíchy.
"Nemám tam něco…?" ptá se rozčileně Tom a otočí se na svého bratra zády.
"Spíš se ptej, co tam nemáš!" chechtá se Bill. "V kalhotách máš díru a jsou ti vidět tvoje nová tanga s Mickey Mousem!"
Tom už víc slyšet nepotřebuje. Začne nadávat páníčkovi psa: "Ty debile! Kreténe! Víš vůbec, že psi mají chodit s košíkem na hubě…?! Tohle byly jedny z nejdražších kalhot, co vůbec mám!!!"
"A koho to zajímá, ty náfuko…?" nedá se chlap a pohladí psa po lesklém kožichu.
"A ten váš zavšivenej psisko…"
"…jakej zavšivenej?!" zařve chlap. "Podívej se na ty svoje dready, to je samá veš!" To Toma urazí a jeho pravačka vylétne k tváři jeho soka. Ten si to ovšem nechce nechat líbit a tak se hodlá bránit. Bill také ale nelení a do chlapa se společně s Tomem pustí. To už zakročí i další muž v metru - na další stanici chudáky bratry vyhodí z metra.

"Ty vole!" zakleje Bill. "A teď asi půjdeme pěšky, ne?"
"Hele, Vysočanská!" ukáže Tom na nápis na zdi.
"No jo, ztratili jsme pojem o stanicích… A teď ještě jak se dostaneme do našeho nového bytu…?
"Tam už trefíme," mrkne na brášku Tom a společně dojdou k eskalátorům. Nahoře se rozhlédnou… Jdou parkem, ulicemi, chodí asi hodinu a půl. "Já to vzdávám!" sykne Bill. "Budu mít puchejře na nohou!"
"Namažu ti ty tvoje hnáty bylinkovým krémem," zasměje se Tom. Pak dodá: "Říkám ti přece vždycky, že si nemáš dávat boty na jehličkách!"
"Musím být přece vysokej jako topmodelka!" dupne si Bill a sykne bolestí.
"Nebo jako Ajfelovka," směje se zase jeho bratr. Bill se na něj zašklebí a jdou dál.
A tak šli dál a dál přes sedmero laviček a sedmero smradlavých psích hromádek, až potkali jednu starou prošedivělou paní a ta jim povídá: "Ahoj kluci, já jsem Magdalena Klausíková, ale můžete mi říkat bohyně sexu! A kdo jste vy…?"
Kluci na ni nechápavě koukají, protože nevědí, o co jde a Bill povídá: "No, já jsem Bill a tohle je Tom. Nevíte náhodou, jak bychom se dostali na tuto adresu?" dořekne a podá jí papírek s adresou.
"Ale jistěže vím!" řekne Klausíková. "Já vás tam mile ráda doprovodím!" nabídne se a pleskne Billa přes zadek. "Hej!" vyjekne Bill a Toma chytá záchvat smíchu.
"No, ty se moc nesměj, prdelko!" řekne Klausíková a pleskne ho taky. Teď je to Bill, který se směje na celé kolo. Bohyně sexu je doprovodí až k baráku a kluci se s ní chtějí už rozloučit. Ale ona je zastaví: "A co pusu na rozloučenou? Tu nedostanu?" ptá se vyzývavě.
"To nechám na tobě, brácha," řekne Bill a odejde.
"Tak to ti děkuju!" ozve se Tom a zkusí utéct. Klausíková je však pohotovější a chytne Toma za dready a zadek a přitáhne si ho k sobě. Tom se snaží vyprostit z jejího sevření a tak na něj Klausíková vezme hůl. Praští Toma přes rozkrok, ale jeho penis je tak tuhý, že se jí hůl zlomí na dva kousky. Že by ho přece jenom vzrušovala…? Ne, ne - Tomovi se zvednul, protože kolem něj prošel jeden moc hezký kluk. Bohyně v něm někoho pozná a radši zdrhne. Ten kluk se nejdřív podívá Tomovi do obličeje a pak na jeho rozkrok. Všimne si vybouleniny v Tomových kalhotách, ale nijak na to nereaguje. "Co ti chtěla ta babka?" zeptá se kluk.
"Chtěla mě znásilnit…" odpoví Tom. "Ty ji znáš?"
"Jo, je to jedna prošedivělá učitelka na naší škole. Mimochodem, já jsem Racek. Milan Racek."
"A já Kaulitz. Tom Kaulitz," představí se Tom.
"Proč mám pocit, že tě znám?" zeptá se Milan.
"Znáš Tokio Hotel?" táže se Tom.
"Ježíši, ty dementy?! Co je s nima?!" zařve Milan.
Tom se na něj trochu vyděšeně podívá a pak promluví: "Já jsem kytarista Tokio Hotel!"
Milan nejprve trochu zčervená, ale pak vybuchne smíchy. Tom se k němu po chvíli přidá. Takhle se tam smějí jako dementi asi deset minut. Najednou vykoukne Bill z okna a zařve na Toma: "Hej, Tome, hejbni prdelí a pojď nahoru!"
"No jo," zavrčí Tom a poprosí ještě Milna o číslo na mobil. Milan mu ho milerád dá. Poté mu ho dá i Tom. Milan se rozloučí a odchází pryč.
Když Tom přijde nahoru, je celý bez sebe. "Bille, tady jsou tak krásní kluci!"
"Fakt?" zpozorní Bill a hned zalituje, že utekl a nezůstal dole s Tomem.
***
Hned jak si kluci vybalí věci, rozhodnou se jít projít a prozkoumat Vysočany. Asi po hodině mají toho procházení dost a chystají se jít domů, ale zjistí jednu nepříjemnou věc. Ztratili se. No, to je v prdeli! Tom se rozeběhne a Bill na něj zavolá: "Tome, co je? Stůj!" A Tom se na něj ohlédne a uklouzne po smradlavém psím hovně. Jak tak padá, zaboří se obličejem přímo do hovna, že mu koukají jenom nohy. Bill se za ním rozeběhne a snaží se ho vytáhnout. Ale nějak se mu to nedaří, protože Tom strašně kope nohama. Najednou Tom vykopne botu s hovnem, která trefí Billa přímo do obličeje. Bill se chytne rukama za obličej, takže má hovno i na rukou. Náhle začne poskakovat a řvát: "Mám nápad!" Tom se mezitím vyhrabe z lejna a ptá se bráchy: "Ježíši, jakej zase?"
"Víš jak jsem tenkrát napsal tu písničku Durch den Monsun - Projít monzunem? Tak teď napíšu písničku Durch den Scheisse - Projít hovnem!"
"No tak to je skvělý," šklebí se Tom a navrhne, že by už mohli jít k domovu.

autor: Cherry
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama