Webmaster: Balunqa-TH Design by: Romča

2.díl

6. srpna 2008 v 12:10 |  ff - Prošel jsem hovnem
autor: Cherry
betaread: Janule
Už se blíží večer, kluci se motají v metru na Florenci.
"Tady je to jako v bludišti," řekne Tom a bezradně čte cedule. "Ještě že umíme česky!" dodá a zvedne obočí.
Kluci se kvůli hezkým klukům chtěli odstěhovat do Čech, a tak začali chodit na kurzy češtiny. Docela jim to šlo, a tak se hodlali přestěhovat co nejdřív.
Kluci bezradně stojí uprostřed podzemní dráhy.
"Co to tu smrdí…?" zeptá se Bill a rozhlédne se. Za ním stojí stařičký bezdomovec, kterého se to dotkne a povídá: "Já ti dám, smrdí! A nemáš nějaký drobáky…?" Bill se podívá na Toma, ten jen pokrčí rameny. Bill tedy vytáhne peněženku a loví české mince. Bezdomovec ovšem nestojí o nějaké drobné, a tak pohotově a naučeným způsobem vytrhne Billovi peněženku z ruky.

"Hej! Čekej!" řve překvapený Bill a rozběhne se za zapáchajícím staříkem. Ten naštěstí žádný mistr v běhu není. Doběhne ke schodům a už-už je chce vyběhnout. Bill k nim taky doběhne. Chce vyskočit na první schod, ale zakopne. Letí obličejem k zemi. Máchá ve vzduchu rukama. Hledá záchranu… …kterou i najde! Zachytí se bezdomovcových zapáchajících potrhaných kalhot. A jak letí k zemi, stáhne tak i ty kalhoty. Stařík stojí jen v trenkách na schodišti, Billova peněženka mu úlekem vypadla z ruky.
"Jééé, hustý spodky!" zvedá se Bill ze země a prohlíží si bezdomovcovy spodky.
"Za stovku budou tvoje," mrkne na Billa bezdomovec a už sundává svoje růžové spodní prádlo. Bill radši odvrátí zrak a vytáhne stokorunu z peněženky. Tom je pobaveně sleduje a usmívá se. Stařík si zase oblékne kalhoty a pospíchá pryč, asi do nejbližší hospody…
"To je super, jak se tady v Praze dá výhodně nakoupit!" pochvaluje si Bill a prohlíží si svůj nový kousek. Čichne si k látce a pak dodá: "Ale chtělo by je vyprat!"
Tom zatím přišel na to, na jakou stranu musejí jet, aby se dostali do Vysočan. Metro za chvíli přijede a kluci nastoupí. Bill se posadí a protože už není nikde volné místo, Tom postojí. Je čelem k Billovi, poslouchá svůj MP3 přehrávač. Na další stanici se vůz trošku uvolní, ale jen co lidé vystoupí, přistoupí nějaký pán s vlčákem. Pes kňučí, nikam se pohodlně nemůže vejít. Uvelebí se za Tomem, který si psa ani nevšimnul. Když už se vlak blíží k další stanici, prudce zabrzdí a Tom ztratí rovnováhu. Přešlápne a dupne nohou rovnou na psův penis! Pes zavrčí, hbitě se postaví, natáhne se a protože nemá předepsaný košík, zakousne se rovnou do Tomova zadku. "Jau!" zařve Tom a všichni lidé se na něj pohoršeně podívají. Vlčák zatím zápasí s kalhotami své kořisti.

autor: Cherry
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama